Levent Börek Gaziantep, ikinci şubesini Yeditepe’de açtı

Gaziantep'ten - 12 Şubat 2021

Birbirinden lezzetli börek çeşitleri ve ürün yelpazesi ile Gaziantep halkının gönlünde taht kuran Levent Börek Gaziantep ikinci şubesini Yeditepe civarına açtı. 1968 yılında ‘Benzeri değil, orijinali’ sloganı ile kurulan Levent Börek, ülke genelinde 140’a yakın şubeye ulaştı.

Levent Börek Gaziantep Yeditepe Şubesi’nde peynirli, ıspanak-peynirli, pastırma-peynirli, zeytin-peynirli, sucuk-peynirli, kıymalı, patatesli ve çikolatalı börek çeşitlerinin yanı sıra makarna, salata, pasta, tatlı, pizza, kahvaltı çeşitleri bulunuyor. Sabah 07:30’dan akşam 20:00’a kadar açık olan şubede bir saat önceden aramak şartıyla istenilen börek çeşidini tepsi olarak sıcak ve taze yeme imkânını elde edebilirsiniz.

Levent Börek olarak markamızın ve kalitemizin arkasındayız

“Levent Börek olarak ismimizin, markamızın ve kalitemizin arkasındayız” diyen Levent Börek Gaziantep Şube İşletmecisi Selim Özkanlı, vatandaşları börek çeşitlerini tatmaya davet ederken, her damak zevkine uygun ürün bulunduğunun altını çizdi.

Daha iyi bir hizmet sunabilmek adına ikinci şubemizi açtık

Levent böreğe ciddi anlamda talep olduğunu kaydeden Özkanlı, “Pandemi nedeniyle paket servis olarak Gaziantep halkına hizmet vermeye çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın Levent böreğe o kadar büyük rağbet gösteriyor ki Yeditepe, Onkoloji, Güneykent ve Karataş’tan gelen paket servise yetişememeye başladık. Dolayısıyla vatandaşlarımıza daha iyi bir hizmet sunabilmek adına Yeditepe’de ikinci şubemizi açmaya karar verdik” dedi.

Şube sayısını artırmayı hedefliyoruz

Gaziantep’te şube sayısını artırmayı hedeflediklerini belirten Özkanlı,  “Organize Sanayi Bölgesi, KÜSGET ve eski çarşı olmak üzere 3 yeni şube açma planımız var” ifadelerini kullandı. “Benzeri değil, orijinali sloganı ile yola çıktık. Şu anda menümüzde peynirli, ıspanak-peynirli, pastırma-peynirli, zeytin-peynirli, sucuk-peynirli, kıymalı, patatesli ve çikolatalı börek çeşitlerimizin yanı sıra makarna, salata, pasta, tatlı, pizza, kahvaltı çeşitlerimizin yanı sıra donuk ürünlerimiz bulunuyor. Telefonlarımız ve konumlarımız internette mevcut, ayrıca ‘Yemek sepeti ile Getir’de aktif durumdayız. Bunlar üzerinden de sipariş verebilirler” şeklinde konuştu. Hüseyin Karataş

Diğer Videolar
Elektrik kesilince trafik ışığı devre dışı kaldı, kaza kaçınılmaz oldu
Elektrik kesilince trafik ışığı devre dışı kaldı, kaza kaçınılmaz oldu
Sarımsak ekimi sürüyor
Sarımsak ekimi sürüyor
Mozaik Müzesi 9 ayda 145 bin turisti ağırladı
Mozaik Müzesi 9 ayda 145 bin turisti ağırladı
İkinci üründe yüksek rekolte sevinci
İkinci üründe yüksek rekolte sevinci